Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

YEMEKHANE

Konusunda uzman aşçı ve aşçı yardımcılarından oluşan kadrosuyla yemekhanemiz hafta içi sabah 07.00-09.00 hafta sonu 08.00-11.30 saatleri arasında açık büfe kahvaltı ve akşam 17.30-19.30 saatleri arasında da akşam yemeği hizmeti vermektedir. Mutfağımıza alınan ürünler mutlaka gıda kontrolünden geçmektedir. Hazırlanan tüm yemekler hijyen kurallarına uygun, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, kullanılan araç ve gereçler düzenli olarak yıkanıp, dezenfekte edilip, öğrencilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Mutfakta oluşabilecek herhangi bir yangın tehlikesine karşı, önlem amaçlı ocak üstünde bulunan davlumbaz içi gazlı söndürme sistemi devreye girerek olası yangını anında engeller.

CAFE VE DİNLENME ODASI

Yurdumuzda, öğrencilerimizin boş zamanlarını keyifli sohbetler eşliğinde vakit geçirerek değerlendirmeleri veya misafirlerini ağırlamaları için özel olarak tasarlanmış bir dinlenme odası mevcut olup, aynı zamanda burada bir cafe hizmeti sunulmaktadır.

KÜTÜPHANE VE ETÜT ODASI

7/24 Açık olan kütüphane ve etüt odasında, öğrencilerimiz diledikleri gibi çalışabilirler. Etüt odamız ve kütüphanemiz konforlu, ferah ve öğrencilerimizin rahat bir şekilde çalışmasına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca öğrencilerimizin faydalanabilmesi için bilgisayar, printer ve fotokopi  cihazları bulunmaktadır.

DANIŞMA

Öğrencilerimizin tüm istek ve şikayetlerini karşılamak, onlara her konuda yardımcı olmak ve gerektiğinde ilgili kişiye yönlendirebilmek için, Yurt Sorumlularımız 7/24 Danışma Bankosu’nda bulunmaktadır.

7/24 GÜVENLİK

Çelen Kız Öğrenci Yurdu’nda yüksek güvenlik önlemleri alınmış olup; giriş, çıkışlar ve tüm ortak alanlar 7/24 güvenlik kameralarıyla kontrol edilmektedir. Olası yangınlara karşı koruma önlemleri alınmış olup, muhtemel bir yangına karşı can ve mal kaybının yaşanmaması için gereken tüm tedbirler alınmıştır. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanıp inşa edilen binamızda yangın merdiveni, yangın çıkışları ve yer-yön tabelaları gibi güvenliği sağlayıcı her türlü önlem alınmıştır.

ODA TEMİZLİĞİ

Odalarda her gün düzenli oda temizliği hizmeti verilmektedir. Haftada bir kez yıkanıp ütülenen nevresim takımlarının değişimi personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ortak kullanım alanları ise her gün temizlenerek, dezenfekte edilmektedir.

ÇAMAŞIRHANE / ÜTÜ

Çamaşır ve kurutma makinalarının bulunduğu çamaşırhanemizde, öğrencilerimiz çamaşırlarını yıkayıp, kurutabilir ve ütüleyebilirler.

KABLOLU / KABLOSUZ İNTERNET ERİŞİMİ

Tüm odalarımızda ve ortak kullanım alanlarında yüksek hızda, sınırsız kablolu/kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

KİŞİSEL ÖĞRENCİ DEPOSU (VALİZ ODASI)

Öğrencilerimiz, yurdumuzun zemin katında bulunan, özel depo alanında, kullanmadıkları eşyalarını sürekli olarak muhafaza edebilirler.

TAMİR / BAKIM

Öğrencilerimizin odaları ile ilgili bakım ve onarım hizmeti anında verilmektedir.